İzmir Pilav Dağıtımı

İzmir pilav dağıtımı çok eski bir gelenek olmasına karşın son dönemde unutulmaya yüz tutmuş bir geleneğimizdi. Yüzlerce kişiye pilav yapımı ve dağıtılması pek çok hayırsever tarafından zorlu bir iş olarak görülüyordu. Pilav dağıtımı yapan firmaların ortaya çıkması ile birlikte bu gelenek te tekrar canlanmaya başlamıştır. Bütün hijyen kurallarının uygulandığı dahası gözünüzün önünde pişirilen pilavın istediğiniz malzemeler ile sunulması kadar güzel bir şey yoktur. Dahası plastik tabak ve kaşıkların kullanılması ile de bulaşık derdi olmamaktadır.

İzmir Pilav Dağıtımı Nasıl Yapılır

İsteğe bağlı olarak süper lüks baldo veya Osmancık pirinç ile birinci sınıf kaliteli nohut ve tereyağı ile tane tane olan pilavımız sade olduğu gibi isteğe göre tavuklu veya etli bir şekilde sunulmaktadır. İstenildiğinde yerinde pişirildiği gibi istenildiğinde pişirilmiş halde getirilmektedir. Plastik veya köpük tabaklarda, plastik kaşıklarla servis edilmektedir. Yanında götürmek isteyenler için de kapaklı kaplarımız mevcuttur.

Dağıtılan pilavın yanında Ayran dağıtılmasını tavsiye etsek de isteğe göre çeşitli meşrubat dağıtımı da yapılabilmektedir. İzmir pilav dağıtımı isteğe göre bizim tarafımızdan da yerine getirilmektedir.
Her hangi bir sebeple pilav dağıtımı yapmak istediğinizde sünnet törenlerinizde, düğünlerde, iş yeri açılışlarında pilav dağıtımak oldukça iyi bir seçenek olabilmektedir.

Sade Pilav

Birinci sınıf pirinç ve tereyağının kullanılıp dağıtıldığı sade pilav ekonomik fiyat seçeneği açısından oldukça iyi bir tercih olabilmektedir. Nohut ile süslenerek verilen pilavımızın yanında ayran da çok iyi yakışmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tavuklu Pilav

Sade pilavda kullanılan malzemelerin yanında birinci sınıf tavuk etinin servis edilmesi ile oluşur. Tavuk eti çalışılan firmalar arasından seçilebilmektedir. Bizim o ana özel önerilerimizi dinlemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Etli Pilav

Fiyat olarak en pahalı olan etli pilav dağıtımı lezzet olarak ta en güzelidir. Etin en güzel yerlerinin kullanıldığı bu yemekte diğer malzemelerde birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bütün hayır işlerinizde gönül rahatlığı ile bu dağıtımı yaptırabilirsiniz.

İzmir pilav dağıtımı