İzmir Lokma Fiyatı

İzmir lokma fiyatıİzmir lokma fiyatı neye göre belirlenmekte neden bu kadar çok farklı fiyat seçeneği bulunmaktadır gibi soruların cevabını bulabileceğiniz bu yazıyı yazmak farz olmuştu. Lokma tatlısının satış fiyatı kullanılan malzemeye göre belirlenmektedir. Yani kullanılan malzemenin kalitesi ve miktarının üzerine işçilik ve kar payı konularak lokma fiyatı elde edilmektedir.

İş yeri açılış olması veya bir sünnet düğünü olması yapılan işçiliği değiştirmediği için eğer aynı miktarda ve aynı kalitede malzeme kullanılıyorsa lokma fiyatı da aynı olmaktadır. Burada karşılaşacağınız firmalar müşterilerine olabilecek en ekonomik fiyatı vermek için ellerinden gelen çabayı göstermektedirler. İşinin ehli ustaların oldukça modern cihazlarla ve sağlığa uygunluğundan hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde düzgün olarak hizmet vermektedirler. Sitemizdeki firmaların kullandığı un, şeker ve yağ kendini kalitesi ile herkese ispatlamış firmalardan oluşmaktadır.

Belli bir kaliteyi yakalayamamış firmalara hiçbir şekilde prim verilmemekte eğer herhangi bir firmanın üretimi ile ilgili şikayet aldığımızda ise hemen site ile ilişkileri kesilmektedir. Burası işini severek yapan hayırlara vesile olan, insanların acıları ve mutluluklarını paylaşmasının aracı olan basit ama etkili bir site olmuştur ve öyle de kalacaktır.

Ekonomik İzmir Lokma Fiyatı

Seneler boyunca İzmir’de kaliteli lokma döken ustalar artık belli bir isme ve şöhrete kavuşmuş durumdadırlar. Bu ustaların daha geniş çevrelere tanıtılması ve etkinliğinin artması için oluşturulan bu sitede İzmir lokma fiyatı hakkında en ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Burada verilmiş olan fiyatları karşılaştırabilir kimin hangi malzemeyi kullandığını öğrenebilirsiniz.

İzmir lokma fiyatı belirlenme sürecinde hangi malzemenin, ne kadar kullanıldığı ve kaç kişilik bir personelle dağıtıldığı oldukça önemlidir. Firmalarımızın hepsi lokma hamurunun hazırlanması ve dökümü işlerinde müşterilerimizi dahil etmemektedirler. Eğer müşteri isterse ki bu sıklıkla olmakta müşteri kendi elleri ile tabakları halka vermekte böylece teşekkür ve hayır dualarını duymakta ve kabul etmektedirler.

Sünnet düğünü, iş yeri açılışı veya öte dünyaya göçmüş bir merhumenin arkasından dökülen bir lokma olması bizim üretimimizin kalitesinde bir değişikliğe yol açmamaktadır. İzmir lokma fiyatı neye göre belirlendiğinin cevabını vermeye çalıştık her firmanın değişik kullandığı malzemeler olduğunu bir kez daha hatırlattıktan sonra sizin en doğru seçimi yapacağınızı söyleyebiliriz.

Lokma Fiyatı Nasıl Belirlenir

İzmir lokma fiyatıLokma dağıtımı yaptırmak isteyen hayırseverlerin bize en çok sordukları konuların başında fiyat gelmektedir. Elbette insanların alacakları hizmetin ne kadara mal olacaklarını bilmeleri en doğal hakkıdır. Fakat bizim garibimize giden bunun en baştan sorulmasıdır. İlk önce nasıl bir hizmet alacağınızı sorgularsınız daha sonra da bu hizmetleri ve fiyatlarını karşılaştırmanız gayet doğal bir süreç olacaktır.

Lokma fiyatını belirleyen öğeler esasında son derece açık bir şekilde bellidir. Bu öğelerden birincisi kullanılan malzemenin niteliği ve niceliğidir. Fiyatı belirleyen ana unsur da bu olmaktadır. Takdir edersiniz ki 300 kişilik bir lokma dağıtımında kullanılan malzeme ile 1000 kişilik bir lokma dağıtımında kullanılan malzeme aynı değildir. Buda farklı fiyatların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Fiyatı belirleyen bir diğer öğe de kullanılan işçiliğin niteliği ve zamansal olarak miktarıdır. Gene aynı örnek üzerinden gidecek olursak 300 kişilik lokma dağıtımında kullanılan işçilik ile 1000 kişilik lokma dağıtımında kullanılan işçilik arasında zamansal bir fark vardır.

Firmalar Arasında Fiyat Farkı

Lokma dağıtımı yaptırmak isteyen İzmir’li bir vatandaş aynı yerde olmasına karşın farklı fiyatlar karşısına çıkmaktadır. Bunun nedeni ise firmaların kullanmış oldukları malzemelerin niteliğinden ileri gelmektedir. Kimi firmalar en iyi malzemeleri kullanırken kimi firmalarda en ucuz malzemeleri kullanmaktadırlar.

Firmalar arasındaki fiyat farklılığının bir diğer nedeni ise yapılan dağıtımlardaki miktar ile ilişkilidir. Bazı firmalar 500 kişilik lokma dağıtımı için anlaşmalarına rağmen yapılan işe bakıldığında yarı yarıya eksik olduğu fark edilmektedir. Bu yöntemi daha çok merdiven altı firmalar tercih etmekte olup bunlara karşı dikkatli olmakta fayda vardır.

İzmir lokma fiyatı neden çok farklı

İzmir’de lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşların oldukça farklı fiyatlarla karşılaşmalarının nedenlerine yukarıda kısaca değindik. İsterseniz bunu biraz daha açalım. Bu fiyat farklılığının sadece bir fiyat farklılığımı olduğunu yoksa sunulan hizmette de bir farklılık olduğunu anlamaya çalışalım.

Lokma firmalarının sayısındaki artış İzmir’de son zamanlarda oldukça fazla sayıda olmuştur. Bunun çeşitli nedenleri olup bunlar; lokmaya olan ilginin artması, lokma yapımının ve dağıtımının teknoloji sayesinde oldukça kolay bir hale gelmesi başlıca nedenlerdir.

Lokma yapımında teknoloji kullanımı birçok insanda bende bu işi yapabilirim diye bir düşüncenin oluşmasına neden olmuştur. Bunun sonucunda da lokmacılığın ne olduğunu bilmeyen birçok insanın sektöre doluşmasına neden olmuştur. İşte bu insanların nasıl bir lokma yaptıkları soru işaretidir. Bu yapılan lokmaya biçtikleri değerde bu minvalde değerlendirilmelidir.

Olması Gereken Fiyat

Lokma dağıtımında olması gereken bir fiyat vardır. Bunu da ne lokmacı belirler ne de hayır sahibi. Bunu belirleyen piyasa şartları, enflasyon ve ekonominin ana kurallarıdır. Piyasada oldukça fazla miktarda lokmacı firmasının bulunması fiyatların aşağıya doğru yönelmesini beraberinde getirmiştir. Bu firmaların farklı fiyat politikalarına sahip olması da gayet doğaldır.

Fakat fiyatlar arasında aşırı bir fark bulunuyor ise bunun da sorgulanması lazımdır. Bir firma neden çok ucuza verirken diğer oldukça fazla bir rakam istemektedir. Burada hangisi vatandaşın iyiliği için iş yapmaktadır. Esasında her ikisi de vatandaşın iyiliğine çalışmamaktadır. Normal fiyat veren ise vatandaşa düzgün hizmet veren firmadır.

Biz oldukça uygun rakamlarla lokma dağıtım hizmeti vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibi ve nasıl bir lokma hizmeti alacağınıza dair ayrıntılı bilgi için İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İzmir lokma fiyatı