Bayraklı Lokma

Bayraklı lokma firması olarak son yapmış olduğumuz kampanyalarla halkın yoğun bir ilgisini çektik. Halkımıza lezzetli ve sağlıklı ürünleri çok uygun rakamlarla sunmaya devam ediyoruz. Biz İzmir lokma firması olarak hayırsever vatandaşlarımızın rahatlıkla hayır işleyebilmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.  Birçok firmanın aksine yaptığımız işte para kazanmak değil insan kazanmanın çok önemli olduğunun farkındayız.

Bayraklı son zamanlarda İzmir’in kalbi haline gelmeye başlamıştır. Devasa gökdelenlerin burada yükselmesi, devlet binalarının buraya taşınması buradaki şehirleşmenin ve nüfusun artmasına yol açmıştır. Buda ister istemez buradaki lokma dökümünün artışına yol açmaktadır. İzmir lokma firmalarının yoğun ilgi gösterdiği Bayraklı temiz ve düzgün bir dağıtımı hak etmektedir.

Düzgün Bayraklı lokma firması

İzmir en hızlı yapılaşmanın olduğu illerden birisidir. Konut fiyatlarındaki artış da bunu göstermektedir. Yoğun göç alışı bir metropol kentine dönmeye başlamasına işarettir. Böyle hızlı gelişen kentlerde birçok sektör bir anda patlama yaşar. Bayraklı lokma firmalarının sayısındaki artışın nedenlerinden birisi de budur. Bir diğer etken de elbette lokmaya olan ilginin en üst düzeyde olmasıdır. Esasında lokmaya olan ilgi sadece İzmir’de değil ülkenin her yerinde oldukça fazla bir hale gelmiştir.

Lokma arabalarının gelişmesi ile birlikte lokma maliyetlerinde ciddi bir düşüş yaşanmıştır. Buda lokmaya olan ilginin katlanarak artmasını sağlamıştır. Bir döngü şeklinde biri diğerini besleyerek bugün devasa bir lokma sektörü oluşmuştur. Lokma sektörünün böyle hızlı büyümesi ister istemez bir takım sorunları da beraberinde getirmiştir. Bir kere pek çok korsan firmanın sektörde faaliyet göstermeye başlamış olması en üzücü olanıdır.

Korsan firmaların varlığı sadece sektör için değil İzmir halkı için de büyük bir olumsuzluk yaratmaktadır. Çünkü bu firmaların yaptığı dağıtımlar son derece sağlıksız ve lezzetsiz olabilmektedir. Glikoz şurubunu asıl ilan etmeleri onların insan sağlığı hakkındaki düşüncelerini en iyi ortaya koyan durumdur. Elbette bayat ve kalitesiz ürün kullanımının bu insanlara tek faydası daha fazla para kazanmalarıdır. Eğer halkımız biraz daha bilinçli bir şekilde bu firmalara yaklaşabilir ise o zaman bu tür firmalar iş bulmakta zorlanacaklardır.

bayraklı lokma